SÍDLO FIRMY
(FAKTURAČNÍ ADRESA)

Cieslar, s.r.o.
739 95 Bystřice 325
IČ: 25815580
DIČ: CZ25815580
WEB: www.cieslarsro.cz
E-mail: info@cieslarsro.cz 
Tel: +420 558 352 456
Fax: +420 558 352 456

výpis z obchodního rejstříku

icon icon shadow

Můžete nás také kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

KONTAKTY

Ing. Marian Cieslar - jednatel, výrobní ředitel
 777 148 096
 info@cieslarsro.cz

Ing. Gabriela Chytilová - technický a ekonomický ředitel
 777 306 564
 chytilova@cieslarsro.cz


Alena Szlaurová - účetnictví, mzdy a personalistika
 774 948 093
 szlaurova@cieslarsro.cz


Ing. Jan Byrtus - přípravář výroby
 777 148 045
 byrtus@cieslarsro.cz

Ing. Marian Cieslar II - projektant
 773 796 307
 cieslar@cieslarsro.cz

Ing. Monika Slivková - přípravář výroby
 775 899 342
 slivkova@cieslarsro.cz

Jaroslav Jedrzejczyk - zástupce pro oblast Karviná
 773 758 063


Monika Beneková - vedoucí skladu
 774 648 096
 sklad@cieslarsro.cz

Tomáš Labaj - mistr
 777 148 092
 labaj@cieslarsro.cz

Ing. René Kajzar - mistr
 777 148 046
 kajzar@cieslarsro.cz

Ing. Ondřej Brodzki - mistr
 774 948 097
 brodzki@cieslarsro.cz

Michal Wrzecionko - mistr
 777 148 095
 wrzecionko@cieslarsro.cz

Michal Roženek - mistr
 608 568 358
 rozenek@cieslarsro.cz


Roman Kurek - vedoucí klempířů
 777 148 093
 kurek@cieslarsro.cz

Přemysl Kajzar - vedoucí instalatérů
 774 948 092
 kajzar.p@cieslarsro.cz

Štěpán Ježowicz - vedoucí tesařů
 777 364 319
 jezowicz@cieslarsro.cz

Michal Biedrawa - doprava, mechanizace
 777 454 115
 biedrawa@cieslarsro.cz